O nas

Firma „CHATEX” istnieje na rynku usług budowlanych od 1994 roku. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji pozwoliło nam wypracować solidną markę i miano zaufanego oraz niezawodnego partnera. Stosowane przez firmę technologie pozwalają sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom. Profil naszej działalności to głównie usługi w zakresie instalacji sanitarnych i grzewczych. Sprzęt wykorzystywany przez naszą firmę jest wysokiej jakości co w trudnych warunkach gwarantuje ich niezawodność i skuteczność. Jednakże program robót realizowany przez nas jest w dużej mierze uzależniony od powierzonego zadania.

Zrealizowane zadania to m.in.:

obiekty budownictwa przemysłowego, w tym: hale przemysłowe, budynki produkcyjne różnych typów, kotłownie,
obiekty użyteczności publicznej, w tym: szpitale, szkoły, hale sportowe, budynki administracyjne, pawilony handlowe supermarkety,
budynki mieszkalne; wielorodzinne lub jednorodzinne,
obiekty inżynieryjne, w tym: budowle ziemne, drenaże, sieci kanalizacyjne.

Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę kierowniczą z uprawnieniami, przygotowaną do realizacji dużych zadań inwestycyjnych, która swoje doświadczenia zawodowe zdobywała przy realizacji wielu obiektów w Polsce.

Potencjał wykonawczy firmy podzielony jest na zespoły organizacyjne pracowników wyspecjalizowanych w określonych robotach budowlanych.

Systematyczny udział kadry zarządzającej oraz monterów w szkoleniach z zakresu technik instalacyjnych gwarantuje niezawodne wykonywanie powierzonych nam usług.

Prace wykonywane są ściśle w oparciu o obowiązujące normy techniczne i warunki techniczne wykonania robót.

Jesteśmy laureatami programów „SOLIDNA FIRMA” , „POLISH PRODUCT”, nominowani do IX Edycji „OLEŚNICKIEGO SUKCESU GOSPODARCZEGO” oraz laureatami X i XI Edycji ” OLEŚNICKIEGO SUKCESU GOSPODARCZEGO”. W 2010 roku przyznano nam Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy. Firma z powodzeniem wdrożyła i stosuje system zarządzania jakością ISO 9001:2009

Comments are closed.